Spanjaard GroupProduktová řada
Informace o firmě Produktová řada

Spanjaard Group

CRYSTAL CORN,s.r.o.
zastoupení SPANJAARD GROUP, Ltd. (Johannesburg, London, Amsterdam) v ČR a SR
Zborovská 60, 150 00 Praha 5 - Malá Strana. Tel: +420 251510434, tel./fax:+420 2 51510560 ,
e-mail: info@crystalcorn.cz  Veškeré informace naleznete na internetové stránce: www.crystalcorn.cz

Crystal Corn je česká obchodní firma, která působí na trhu speciálních mazadel jako výhradní distributor Spanjaard Group Limited pro ČR a SR od roku 1994 . Spanjaard Group se sídlem v Johannesburgu, byl založen v roce 1960 a po dlouholetém výzkumu a vývoji dnes patří mezi nejrespektovanější a konkurence schopné výrobce speciálních mazadel na světovém trhu. Spanjaard Group má rozmístěné pobočky, zástupce a distributory po celém světě. Firma má vlastní výzkumné a vývojové vybavení a výroba je pravidelně sledována nejmodernějšími technologiemi.

Řada výrobků Spanjaard Group a technologie firmy už vyřešila a eliminovala nejobtížnější problémy mazání v automobilovém, plastikářském, energetickém, leteckém, hornickém, námořním, rafinerském, polygrafickém, potravinářském, slévárenském, strojírenském, textilním, průmyslu a dalších odvětvích.

Produkty Spanjaard Group jsou vyráběny podle nejpřísnějších mezinárodních specifikací, např. US Military, NATO, ZX, Joint Services Designation apod. Ke každému produktu je k dispozici technická a bezpečnostní dokumentace, jsou opatřeny českým návodem. Řada produktů je přátelská k životnímu prostředí.
Spanjaard Group je nositelem certifikátů ISO 9001.

Produktové řady :  speciální mazadla pro průmysl, stroje a zařízení
separace, konzervace, mazání a čištění při zpracování plastů
autochemie a autokosmetika, chemické produkty
práškové kovy

SPECIÁLNÍ MAZADLA
Mazadla vysokoteplotní, nízkoteplotní, vysokozátěžová, potravinářská, vysokorychlostní, mazadla přilnavá, odolná proti vodě, kyselinám a zásadám, montážní, proti zapečen mazadla s antikorozivní vlastností na ložiska, řetězy, převody, lana apod. Dále pro elektro & elektroniku, energetiku, apod.

ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ
Bezsilikonové separátory, krátkodobé i dlouhodobé konzervace, nečernící vysokoteplotní mazadla forem, čištění forem a dezénů

AUTOCHEMIE A AUTOKOSMETIKA
Aditiva do benzínu a nafty, konzervační prostředky, čistič brzdových systémů, čistič skla, odmašťovadla, obnova plastů, výplach motorů, vypalovací barvy, uvolňující kapalina nebo sprej, výplach a těsnění chladiče, ochranný sprej na plasty a gumy, oprava píchlé pneu, autošampon, čistící vosk atd.

PRÁŠKOVÉ KOVY
Prášky a vlákna z mědi, mosazi, grafitu, disulfidu molybdeničitého apod.