Spanjaard GroupProduktová řada
Informace o firmě Produktová řada

Plasty - zpracování

Čistidla / odmašťovadla

Brake Cleaner - vyčistí a rychle odmastí, rychle rozpouští konz. prostředky, oleje, tuky, mastné nečistoty, prach na formě nebo jiném kovovém materiálu. Je vhodné pro všechny druhy kovů včetně titanu, niklu, nerez oceli a hliníku.

Carb Cleaner - chemicky čistí karbonové, pryskyřičné a lakovité usazeniny na formě

Protector Remover - odstraňovač konz. prostředků a nečistot z povrchu forem

Defektoskopie

Flaw-Crack Detector System - detektor trhlin nebo prasklin. Systém odpovídá vojenské specifikaci USA DTD 929/MIL-1-25 I 35E Group I & II.

Mechanic Blue - barevný detektor výškových kót nebo styčných ploch na převodech, sedle ventilů, ložisek a dalších kritických povrchů během výroby

Mazadla vysokoteplotní

Anti-Scuff 868 & Anti-Scuff Spray - montážní mazací pasta proti zadření a poškrabání pohyblivých částí při extrémních teplotách a tlacích. Vhodné např. pro výtlačné dříky lisovacích forem, vodící pouzdra a kolíky forem, vyhazovače, šoupátka apod. Anti-Scuff 868 PASTE má spec. US MIL-M-7866. Rozpětí teplot -45°C do +250. Krátkodobě do 400°C

Copper Compound - proti zapečení všech typů závitových spojů do teplot 1100°C. Vhodné pro šrouby vytlačovací a vystřikovací hlavy. V souladu s vojenskou specifikací U.S.A.

FMG-X - pro potravinářský průmysl, má specifikaci FDA 21CFR178.3570 Class H1. Pro všechny typy ložisek, např. ložiska elektrických motorů apod. Vhodné např. pro vytlačné dříky lisovacích forem, vodící pouzdra a kolíky forem, vyhazovače, šoupátka apod. Pracovní teploty od -18 do 204°C. Krátkodobě do 250°C.

White Hibh Temp. Grease 777 - bílé vysokoteplotní mazivo, jako dlouhodobé mazivo v klíčových aplikacích, montáži a proti zapečení, kde čistota je prvořadá záležitost. Efektivní do 1200°C.

Ochrana forem

Mould Protector (Standard) & Mould Protector (Blue) - jako vosková konzervace na drahé ocelové formy, nářadí i hotové kovové výrobky během skladování. Nemusí se odstraňovat před použitím formy.

Spark - olejová konzervace lisovacích forem. Má vnikající, antikorozní, konzervační a penetrační účinky. Rozpustí staré oxidační a karbonové zbytky. Atesty : US MIL-C-16173D a Vojenský technický ústav ochrany v Brně č. prot. PZ-96/21.

Separátory forem

Silicone (sprej/kapalina/pasta) - výborné separátory termoplastů, termosetů

Mould Release (bezsilikonový) - separátor, kde je potřeba potisku po výrobě

Mould Release CNB - potravinářský a bezsilikonový separátor, kde je potřeba potisku po výrobě

CDF - separátor výlisku z polykarbonátů např. telefonní pouzdro apod.

Uvolňující kapalina a sprej

Penetrating & Releasing Fluid (sprej/kapalina) - rychle uvolňuje zadřené a zkorodované matice, šrouby, rezavé zámky, armatury apod.